Szukaj w biuletynie:

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Przemyślu
 
 
POMOC

1. Opis elementów na stronie:

Menu podmiotowe - menu zawierające odnośniki do dokumentów pogrupowanych według indywidualnych kryteriów wystawcy dokumentów, np. według struktury organizacyjnej instytucji-posiadacza Biuletynu.

Menu przedmiotowe - menu zawierające odnośniki do dokumentów pogrupowanych według kryteriów merytorycznych, np. struktury spraw z zakresu kompetencji instytucji-posiadacza Biuletynu.

Informacje nieudostępniane w Biuletynie - odnośnik do podstrony zawierającej informację o dokumentach nieudostępnianych w Biuletynie Informacji Publicznej oraz sposobach i procedurach uzyskania dostępu do tych dokumentów.

Pomoc - odnośnik do podstrony zawierającej instrukcję korzystania z Biuletynu Informacji Publicznej.

Redakcja - odnośnik do podstrony zawierającej informację o osobach odpowiedzialnych za redagowanie Biuletynu.

Administracja serwisu - odnośnik do podstrony zawierającej okno logowania się do modułu administracyjnego. Prawo do logowania posiadają wyłącznie zarejestrowani użytkownicy/redaktorzy Biuletynu.

Rejestr zmian - odnośnik do podstrony zawierającej informację o zmianach dokonywanych na dokumentach wprowadzonych wcześniej do Biuletynu.

Szukaj w biuletynie - okno wyszukiwarki ogólnej.

2. Nawigacja:

Nawigacja na stronach Biuletynu Informacji Publicznej odbywa się za pośrednictwem aktywnych elementów obu Menu. Klikając w jeden z aktywnych elementów Menu przedmiotowego bądź Menu Podmiotowego użytkownik przechodzi do poszczególnych katalogów przypisanych do wskazanego elementu Menu. Na podobnych zasadach odbywa się przechodzenie do kolejnych podkatalogów. Katalog, w którym znajduje się użytkownik jest podświetlony na czerwono. Na stronę główną przenosi także odnośnik Strona główna dostępny z każdego poziomu Biuletynu.

3. Wyszukiwanie:

Wyszukiwanie rozpoczyna się po wpisaniu w okno wyszukiwania - znajdujące się na każdym poziomie Biuletynu - wyrazu bądź frazy. Podczas takiego wyszukiwania system przeszukuje wszystkie pola bazy danych, stąd też w wynikach wyszukiwania może pojawić się wiele znalezionych pozycji.


« powrót
trendyolindirimkodu.net